NIA HAKKINDA

Çikolata ve gıda profesyonelleri olarak, üstün lezzeti bir tutku haline getirmek için 25 yılı aşkın deneyimimizle NIA Çikolata’yı yarattık.

NIA, Swahili dilinde 'hedef, niyet, amaç' anlamına gelir. NIA Çikolata olarak hedefimiz, çikolata tutkunlarının hayal dünyasına girerek tatlı keyifler yaşatmaktır. Gülümseyin, çünkü NIA çikolata büyülü bir keyiftir.

Üçgen logomuz, yüksek kalite ve mükemmelliğe ulaşma arzumuzu, başarıya ulaşmak için çıktığımız yolculuğu ve ulaşmak istediğimiz zirveyi temsil eder.

Yemeğe olan tutkumuz, geleneğe saygımız, yaptığımız işe olan sevgimiz ve çok daha fazlasıyla, mühendislik ve üretim alanlarındaki uzmanlığımızla kusursuz ürün tasarımı ve kolayca taklit edilemeyecek benzersiz ürünleri sizlerle buluşturmaktan çok mutluyuz.

NIA Çikolata’da çok katmanlı, derin ve lezzetli tatların keyfini çıkarmak için tasarlanan her bir ürün; ayrı bir tat, koku, doku ve renk ile tüm duyularınıza özel bir deneyim sunar.

Üretimimizde geleneksel ve modern teknikleri bir araya getirerek mükemmelliği hedefliyoruz. Bu ikilinin kombinasyonu bize ' NIA Çikolata’ ürünlerini yaratmak için ilham veriyor.

Çikolata tutkunlarına unutulmaz deneyimler yaşatarak NIA tatlarını hayatınızın vazgeçilmezi haline getirmek için sabırsızlanıyoruz…

Bizimle çikolata tutkusu yaşamaya hazır mısınız?

Ticimax Logo
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR